środa, 6 marca 2013

Urodziny Kuby


Kochany synku,

9 lat temu o tej porze wyciągnęli Cię na siłę, bo w matce tak krążyła adrenalina i podnosiła ciśnienie, że postanowili coś z tym zrobić. Już, natychmiast. I w odstawkę poszły marzenia o porodzie rodzinnym. Twój tatuś myślał, że mama sobie żartuje. Jak to rodzi w nocy? 3 tygodnie wcześniej? Więc kiedy zadzwoniłam z sali operacyjnej to ...nie uwierzył. Oddzwonił, bo myślał, że to żart ale rozmawiał już z anestezjologiem, który powiedział mu, że na salę operacyjną dzwonić nie można i niech się lepiej pospieszy :)) 

A potem zobaczyłam Cię bielusieńkiego jak śnieg i nie mogłam uwierzyć, że to Ty siedziałeś w moim brzuchu. Zabrali Cię do inkubatora. Tata przyjechał natychmiast i zrobił Ci serie zdjęć, a Ty biedaku zasłaniałeś się przed takim paparazzim.

A teraz sięgasz mi do ramienia i nie ma w Tobie nic z tej bezbronnej kruszynki. Został sportowiec, bohater swojego młodszego brata, ulubieniec wszystkich małych kuzynek, jedyny, który zawsze przekona Kacpra do wszystkiego, nasz domowy wymyślacz najfajniejszych zabaw, mól książkowy, wrażliwy chłopiec, fantastyczny przyjaciel. Jesteś odważny i wytrwały, zawsze można na Tobie polegać, ale dla mnie zawsze będziesz tą wrażliwą kruszynką. (Możesz wykreślić wszystkie zawstydzające szczegóły jak dorośniesz :)) 

Życzymy Ci żebyś był zawsze tak ciekawy świata i radosny jak teraz. Nigdy nie bał się realizować swoich marzeń. Żeby na Twojej drodze więcej było dobrych niż złych ludzi. A jeśli już spotka Cię  smutek i rozczarowanie, żebyś Cię wzmocnił a nie złamał.  Kochamy Cię .

Rodzice 

 
 


i laurka od małego brata21 komentarzy:

 1. Widzę, że nasze chłopaki są rówieśnikami. Pozwolisz, że za kilka miesiecy skorzystam z tego pomysłu na prezent? A także opublikuję i podlinkuję? (Choć mój kameralny skromny blog to żaden tam pożądany reklamodawca)
  Naprawdę się wzruszyłam. I nieustannie zazdroszczę Ci, tym razem, znowu, że dziecko w Tobie się nie starzeje (to komplement :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. TO Jaśnie Panicz jest 9 latkiem?? No proszę proszę ...i korzystaj sobie do woli. A tam u Ciebie bardzo wesołe towarzystwo więc linkuj do woli. A nóż ktoś przyjdzie odwiedzić lasche. A jak widać na załączonym obrazku u mnie reklamodawców brak więc się nie przejmuj :)) Chociaż drodzy sponsorzy przyjmiemy książki w każdej ilości :))

   Usuń
 2. Pięknie, wzruszająco i bardzo zabawnie :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A miało być głównie zabawnie ale mnie poniosło ...ot wspomnienia :))

   Usuń
 3. Wzruszające....
  Wszystkiego naj dla Jakuba:)))Sukcesów w sporcie, samych dobrych kawałków i fantastycznych podróży w nieznane.
  Ściskam:0

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Madziu, Kuba bardzo dziękuje (zwłaszcza za sukcesy w sporcie :))) )

   Usuń
 4. Sto lat Kuba :)
  Pięknie o nim napisałaś :)

  OdpowiedzUsuń
 5. aż się łezka w oku kręci ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ano właśnie ...a miało być na wesoło :))

   Usuń
 6. Mega piękny i wzruszający prezent!

  OdpowiedzUsuń
 7. Niesamowita pamiątka....
  O więe lepsza niż kolejny samochodzik :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na szczęście u nas zabawki pojawiają się już tylko w postaci lego :) a Kuba bardzo się z tej niespodzianki ucieszył

   Usuń
 8. Dla Kuby spóźnione spełnienia marzeń! A dla mamy gratulacje za wzruszajace życzenia dla synka :)

  OdpowiedzUsuń
 9. pięknie - list, książeczka, jedna jedyna historia matki (rodziców) i syna :) najlepsze życzenia!

  OdpowiedzUsuń
 10. I to chyba jest w tej książeczce najciekawsze, że solenizant jest głównym bohaterem i to jakim bohaterem :) W sumie, kto z nas nie lubi jak mu się mówi, że go ktoś kocha :))

  OdpowiedzUsuń
 11. I can't tell you how fast you will see results because it depends on how much you want to get rid of acne. Another available treatment option that can be done at home without a prescription is a topical ointment. Make certain that the information you get is genuine in order that you can effectively do away with your warts.

  my homepage ... http://skintagremoval25b.weebly.com

  OdpowiedzUsuń