sobota, 21 września 2013

Farfurnia

Za oknem deszcz a ja wracam do naszej wyprawy Dookoła Polski. Chyba będę wspominać do końca roku, tyle jeszcze zdjęć do przejrzenia zostało :) Dla tych którzy właśnie się do nas przyłączyli zapraszam na blog o naszej podróży Dookoła Polski z Kubą i Kacprem. Dla tych co śledzą naszą podróż od dawna przypominam o ostatnim odcinku. Wyjechaliśmy z Pienin. Byliśmy już bardzo zmęczeni podróżą i perspektywą rozbijania namiotów w środku nocy. I wtedy zboczyliśmy z trasy, by trafić do Farfurni. I tam poczułam się jak w raju, co więcej dzieci poczuły się tak samo a to dla mnie największa rekomendacja. Przemili gospodarze (Janeczko, Michale pozdrawiamy :) ), zwierzęta, plac zabaw dla dzieci, tony gier i książek. Zdecydowanie zregenerowaliśmy siły przed następnym etapami podróży.

A teraz apel do czytelników stałych i cichych podglądaczy. Wklejajcie w komentarzach miejsca przyjazne dziecku. W 100$ zgadzam się też na wszelaką reklamę. Jedyne zastrzeżenie. To miejsce musi być dla RODZIN :)

A teraz zdjęcia w świetle zachodzącego słońca.

4 komentarze:

 1. Ośrodek Magra w Dębinie k/ Rowów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Willa Aniołówka, w Kościelisku, byliśmy tam 3 lata temu, przemiła Pani zarządzająca przybytkiem, pokój zabaw dla dzieci, bilard, pingpong, dużo udogodnień (m in pralka), cicha okolica, do dziś wspominamy wieczorne powroty owiec oglądane z balkonu i mały szemrzący strumyczek. Naprawdę czuła, że dzieci są mile widziane. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. urocze miejsce :-)
  ivonesca

  OdpowiedzUsuń