czwartek, 13 lutego 2014

Jest, jest - nasz pomysł na portalu Polak Potrafi


Projekt rozpędził się z siłą wiatru. 
Wybaczcie wiec chwilową ciszę.

Poniższy wpis pochodzi z blogu Agi i jest dostępny też  TUTAJ
Mam nadzieję, że wybaczy mi tę kradzież.

Przez ostatnie dwa tygodnie nasze głowy były zajęte tylko i wyłączenie myślą o akcji zbiórki pieniędzy na wydanie książki na portalu polakpotrafi. Powiem tak - łatwo nie było, ale udało się!
Mamy 45 dni, aby uzbierać 10 tys. na wydanie książki. Jeśli w tym czasie na konto projektu wpłynie choćby kilka złotych mniej, portal nie przeleje ani złotówki na wydanie książki. Wszystkie wpłaty zostaną zwrócone Darczyńcom zgodnie z zasadą wszystko albo nic
Jest więc stres, ale jest i ogromna wiara, że się uda. 
Bo MUSI się udać!!

Na stronie promującej książkę na FB jest wpis o akcji. Bardzo proszę w imieniu całego Książkowego Teamu przekazujcie go dalej, wspierajcie projekt i trzymajcie kciuki, żeby się udało.
Każda złotówka jest ważna!:)
Przy okazji rozpoczęcia akcji ma miejsce także premiera naszego (oskarowego) filmu o książce, z którego jesteśmy baaardzo dumni:)
Z opisu nagród z kolei można się dowiedzieć, w jakim celu zostaną użyte zwycięskie prace w konkursie plastycznym ogłoszonym przez nas. Po cichu dodam tylko, że w naszych głowach kiełkuje jeszcze jeden pomysł na wykorzystanie tych prac. Cały czas czekamy więc na kolejne dzieła:)

Ps1. Aby wesprzeć nasz projekt trzeba się zalogować na stronie polakpotrafi.pl, co trwa dosłownie kilka sekund - trzeba podać adres mailowy i swój nick. Dla wspierających projekt przygotowaliśmy nagrody - zgodnie z zasadami portalu.

Ps2. W tej akcji nie chodzi o deklaracje, jaką kwotę się wpłaci, lecz o realne wpłaty poprzez stronę projektu na polakpotrafi. Pieniądze przelewa się od razu. Jeśli w ciągu 45 dni nie uda się zebrać 10 tys., portal zwróci każdą wpłatę każdemu Darczyńcy. Na prezenty trzeba także poczekać do zakończenia projektu;-)


4 komentarze:

 1. Gratulacje, życzę powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. jestem , jestem, wspieram duchowo i materialnie coś się też udało ;-)
  ściskam kciuki - ale wiem, że 10.000 to uzbiera się dużo szybciej ;-)
  pozdrawiam
  ivonesca

  OdpowiedzUsuń
 3. Szczerze powiedziawszy to nie nadążam za Wami. Jak Wy dziewczyny znajdujecie na to wszystko czas?? Podziwiam. Cieszę się, że udało się zareklamowac projekt na Polak Potrafi. Wspierałam wycieczkę, wesprę i książkę. Będę mogła się choć trochę pogrzać przy blasku takich wspaniałych projektów. :) Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń