poniedziałek, 21 października 2013

Spotkanie KME - relacje i nowości

Polska złota jesień przywitała nas w Warszawie najpierw przymrozkiem a potem słonecznymi dniami. Piszę nas, bo wyprawa była rodzinna. Ale o planach i realizacji rodzinnej części napiszę jutro. Dziś o spotkaniu Klubu KME. Jak zwykle było tłoczno, ciekawie, inspirująco, słowem świetna zabawa i miły sposób spędzenia sobotniego popołudnia. 

Z Agnieszką z Akinsiracje tworzyłyśmy mood board. To narzędzie do zapisywania pomysłów i inspiracji przy tworzeniu wnętrz. Z wielu różnych materiałów na skrawkach tektury powstały barwne arcydzieła. To świetna zabawa dla małych i dużych.


 Spotkanie z Pawłem Zawitkowskim przebiegało w atmosferze skupienia, bo ciekawe informacje o dobieraniu odpowiedniego obuwia były niezbędne przy kolejnym projekcie, do którego zostałam zaproszona. Ale o nim już wkrótce.

 

 Kolorowanki w rozmiarze XXL oraz teatrzyki prezentowała Marta z którą można się skontaktować tutaj.

Mudpuppy prezentowane przez dziewczyny ze sklepu W małym świecie to seria puzzli i zabawek magnetycznych. Magnetyczny statek piracki z pewnością umili podróż małemu odkrywcy przygód.Na spotkanie z Grzegorzem , blogującym tatą z Lifenotes dziewczyny wyciągnęły aparaty. Ja niestety z mą wiedzą odpadłam po pytaniu czy mamy lustrzanki czy kompakty ;) . Dziewczyny miały dużo pytań, na które uzyskały wyczerpujące odpowiedzi a ja skorzystam z poradnika dla początkujących, który opracował Grzegorz.


A potem nowości rynkowe. Multimedialne okładki z firmy SKAG. Wystarczy sprytna aplikacja w telefonie i okładka ożywa, a na wyświetlaczu widzimy dzikie zwierzęta.


Rewelacyjny piórnik  Monster Pouch zrobiony w całości z zamka, który oczywiście da się odpiąć.
Oraz taśma wstęp tylko dla dzieci z Zuzutoys.


Było też o malowaniu dla dużych (pojawiają się właśnie farby tablicowe kolorów wszelakich)  i małych (świetne kredki).

 

 A na deser zostawiam produkty wykonane przez zdolne łąpki klubowiczek. Premiera wyrobów drewnianych przedstawiona przez Kasię z bloga Milion feet.


  i  wyroby hand made od Hally, których zostałam szczęśliwą posiadaczką :)
18 komentarzy:

 1. Bosz, mam wrażenie, że już wszystkie mamy są w Klubie Mam Ekspertek oprócz mnie! Ale fajne spotkanie! Zazdraszczam! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej skontaktuj się ze mną proszę a też chętnie zaprosimy i Ciebie :) pozdrawiam ciepło

   Usuń
  2. Sabina, że nie ty jedna :)

   Super ten domek drewniany, szukam czegoś takiego, ale pewnie skończy się na kartonowym

   Usuń
  3. Sabina, Kajka kontaktować się szybko z Bogną :) Fajnie byłoby poznać Was w realu przed czerwcem :)

   Usuń
 2. Bardzo miło było mi poznać osobiście:) DO następnego:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Spotkanie bardzo udane - a jak przegladam relacje, to każdy zwracał uwagę na co innego - świetnie, że jest taka różnorodność :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. TO jest właśnie fajne, że ile ludzi tyle innych spojrzeń na ten sam temat

   Usuń
 4. Atmosfera musiała być super! pozdrowienia dla kreatywnych mam i wyrazy szacunku, dla tych, które jeszcze znajdują czas między pracą, wychowywaniem, sprzątaniem, praniem, gotowaniem, prasowaniem, wyprawianiem do szkoły i rozwożeniem po wszystkich zajęciach dodatkowych... na chwilę pasji :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. TO fajne spotkać się z mamami i tak zwyczajanie porozmawiać :)

   Usuń
 5. jak zwykle jestem pod wrażeniem :-)
  pozdrawiam
  ivonesca

  OdpowiedzUsuń
 6. O matko...ależ fantastyczne spotkanie!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń